Doprava

Doprava kuriérom

Cena dopravy na Slovensko je iba 4,- €

Garantované doručenie na dodaciu adresu je do 24 hodín od expedície tovaru. Keďže každé tričko je vyrábané jednotlivo celková dodacia doba je do 14 dní. Tričká posielame ihneď ako sú hotové. Doručenie v pracovných dňoch (8-17 hod). Tovar môžete platiť v hotovosti kuriérovi, alebo bankou vopred. Samozrejmosťou je aj avizácia sms správou vodiča ráno, v deň doručenia objednávky. Sms obsahuje predpokladaný čas doručenia a kontakt na vodiča. Zabezpečujeme aj sobotné doručenie bez príplatku.


Pri doručení tovaru kuriérom je zákazník povinný skontrolovať obal. V prípade zisteného poškodenia je nutné spísať protokol o poškodenom obale alebo zásielku neprevziať. Neskôr zistené reklamácie mechanického poškodenia spôsobeného prepravou už nebudeme akceptovať. V prípade, že po rozbalení tovaru zistíte poškodenie, ktoré nebolo spôsobené prepravou, neodkladne nás kontaktujte – najneskôr však nasledujúci pracovný deň.


Doprava tovaru do Českej republiky

Cena dopravy je 10 EUR.

Tričká dodávame aj do Českej republiky, prostredníctvom kuriérskej služby DHL. Objednávateľ platí tovar kuriérovi v hotovosti v Českých korunách, podľa platného kurzového prepočtu EUR – CZK. Každú objednávku do Českej republiky riešime po písomnej/telefonickej dohode. Zákazník vie presnú cenu zásielky vrátane ceny dopravy v Českých korunách ešte pred odoslaním zásielky. Doba doručenia 24 hodín od odoslania zásielky.